Systemy ramowe COPAL – są systemami przesuwny balkonów i tarasów. Okna przesuwają się w obie strony. Konstrukcja okien wykonana jest z profili aluminiowych, lakierowanych wg wzornika RAL, z możliwością zastosowania różnego rodzaju szyb. Szyby wykonywane są ze szkła laminowanego lub hartowanego. Szyby laminowane posiadają folię pomiędzy dwoma warstwami szkła, co stanowi ją bezpieczną w przypadku rozbicia, ponieważ szkło pozostaje na folii. Jest to świetne rozwiązania, nie tylko dla osób dorosłych, ale również pozostaje dodatkowym zabezpieczeniem w momencie kiedy z tarasu korzystają dzieci. Ramowe zabudowy są systemem dobrze izolującym od deszczu i wiatru jednak nie pozbawionym możliwości wentylacji.


Systemy bezramowe COPAL – są nowoczesnymi systemami opartymi na zabudowie z aluminium oraz szkła hartowanego. Szkło hartowane jest bardzo wytrzymałe na warunki atmosferyczne a przy stłuczeniu nie stanowi zagrożenia.


Bezramowy system pozwala na takie ułożenie okien, iż tworzą one jednolitą płaszczyznę co stanowi wizualny efekt lekkości. Główną zaletą jest to, iż w ciepłe i słoneczne dni zastosowanie takiego systemu zabudowy umożliwia złożenie wszystkich szklanych paneli w jeden pakiet, ułatwiając tym samym swobodny przepływ powietrza. Zabudowanie tarasu systemem bezramowym stanowi jego praktyczną osłonę bez ingerencji w architekturę budynku. Zabudowa bezramowa swoją formą nadaje tarasowi luksusowy i nowoczesny wygląd a osobom z niej korzystającym wyjątkowy komfort.